Zaterdag 9 maart a.s. clubwedstrijd.

Op zaterdag 9 maart a.s. vindt onze clubwedstrijd plaats van 11:30 – 13.30 uur in Kardinge!      

Dit doen we samen met Scharlakenhof.

Aanmelding voor deze wedstrijd en (familie-)estafette kan tot en met zondag 3 maart a.s.

Het maakt niet uit of je een wedstrijdlicentie hebt of niet, deelname is gratis, iedereen mag meedoen of is welkom om te komen kijken. Hierna leggen we uit hoe je je kunt aanmelden voor (A) de clubwedstrijd of voor (B) de (familie-)estafette.

A.    Aanmelding voor de clubwestrijd STV Eemsmond

Afhankelijk of je een wedstrijdlicentie hebt, kun je je alsvolgt aanmelden:

1. Recreanten, junioren en pupillen met een wedstrijdlicentie

Aangezien dit de Clubkampioenschap betreft worden door de licentiehouders gewestelijke afstanden gereden die per categorie vast staan. De licentiehouders kunnen zich, net als bij andere wedstrijden, opgeven via schaatsen.nl. Aangezien we dit samen met Scharlakenhof organiseren, staat de wedstrijd vermeld als: Clubwedstrijd Eemsmond en Scharlakenhof.

2. Recreanten en junioren zonder wedstrijdlicentie

Ook de recreanten zonder wedstrijdlicentie kunnen natuurlijk weer meedoen met onze clubwedstrijd. Zij kunnen zich echter niet via schaatsen.nl aanmelden, en kunnen zich opgeven om mee te doen via de mailstveemsmond.trainingen@gmail.com.

Bij de opgave zonder licentie geef je de volgende gegevens door via de mail:

·       Voor- en achternaam;

·       Categorie (of leeftijd);

·       Te rijden afstanden (maximaal 1500 meter); en

·       – wanneer van toepassing – tegen wie je graag zou willen rijden.

3.Pupillen zonder wedstrijdlicentie

De pupillen zonder wedstrijdlicentie kunnen zich ook opgeven via de mail stveemsmond.trainingen@gmail.com, maar omdat zij de gewestelijke afstanden rijden, hoeven zij geen afstanden door te geven! Alleen de Voor- en achternaam en de categorie (of leeftijd) is voldoende.

Bij voldoende aanmeldingen gaan we vóór de prijsuitreiking van de Clubwedstrijd STV Eemsmond, door met de (familie-)estafette.

B.    Aanmelding voor de Familie-estafette STV Eemsmond en Scharlakenhof

Wanneer hier genoeg animo voor is, willen we na de clubwedstrijd (weer) een familie-estafette organiseren. Het idee is:

·       Een team bestaat uit 4 rijders. Van de 4 deelnemers moet er zeker 1 lid zijn van STV Eemsmond en/of Scharlakenhof. De rest van de estafetteploeg hoeft dit niet te zijn. Denk hierbij bijvoorbeeld aan opa’s en oma’s, vaders en moeders, vrienden en vriendinnen.

Nieuw sinds vorig jaar is dat er maximaal 2 leden van het team lid mogen zijn van Eemsmond en/of Scharlakenhof (om zo de estafette spannend te houden).

Uitleg estafette:

·       Er is 1 startrijder, deze geeft na een halfrondje het stokje over aan de volgende rijder, enzovoort.

·       Het team dat de snelste tijd heeft gereden, heeft de familie-estafette gewonnen!

·       Aansluitend vindt de gezamenlijke prijsuitreiking van de famlie-estafette plaats.

De familie-estafette gaat alleen door bij voldoende aanmeldingen. Het aanmelden voor de familie-estafette verloopt (ook voor deelnemers van Scharlakenhof) door opgave via de mail: stveemsmond.trainingen@gmail.com.

Wij hebben er weer zin in en hopen dat jullie er allemaal bij zijn!

Graag tot 9 maart a.s.!

Met vriendelijke groet

De TC, de Activiteitencommissie en het Bestuur van STV Eemsmond

Dit bericht is geplaatst in Geen categorie. Bookmark de permalink.